Sanal Gerçeklik Gözlüğünüz Yok Mu? Coca Cola Kartonlarından Kendiniz Yapın!

1
0
0
0
0
Sanal Gerçeklik Gözlüğünüz Yok Mu? Coca Cola Kartonlarından Kendiniz Yapın!
Sanal Gerçeklik gözlükleri giderek popülerleşiyor. Teknoloji markaları yeni gözlüklerini art arda tanıtırken, Coca Cola Company sanal gözlüğünüzü bedavaya getirebileceğiniz bir yöntem geliştirdi. Coca Cola kartonlarından Sanal Gerçeklik gözlüğü yapma yöntemleri haberimizde.
Son dönemin popüler konularından biri de Sanal Gerçeklik. Bu teknolojiye yönelik ürünler her geçen gün çeşitleniyor. Sanal gerçeklik gözlükleri, bu hafta gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi'ne de damgasını vurdu ve birçok marka yeni VR ürünlerini tanıttı. Markaların yeni ürünleri konuşulmaya devam ederken, konu ile ilgili ilginç bir atak da Coca Cola Company'den geldi. Şirketin resmi YouTube sayfasından yayınlanan videoda,  Coca Cola kartonlarından sanal gerçeklik gözlüğü yapma yönetmi anlatılıyor.

Coca Cola'nın konuya bakış açısı oldukça ilginç. Bu video ile kullanıcıları yeni bir teknoloji ile tanıştırırken, aynı zamanda geri dönüşüm sağlanmasını da amaçlıyor. İsterseniz sözü fazla uzatmayalım ve VR gözlük yapmanın ilginç yoluna hep birlikte bir göz atalım:
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0