• Anasayfa
  • Mobil
  • SanDisk iPhone'un Hafızasını 128GB Arttıran Kılıf Üretti

SanDisk iPhone'un Hafızasını 128GB Arttıran Kılıf Üretti

1
0
0
0
0
Depolama ürünleriyle öne çıkan SanDisk, ürettiği iPhone kılıfı sayesinde 128GB ek depolama alanı kazanmanızı sağlıyor.
Üreticilerin akıllı telefonlarda microSD kart desteğine yer vermemeleri birçok kullanıcı için problemler yaratabiliyor. Özellikle microSD kart desteği konusunda hiçbir adım atmayarak daha geniş depolama alanına sahip ürünlerini kullanıcılara satmaya çalışan Apple bu konuda en çok eleştiri alan şirketlerin başında geliyor.

Özellikle taşınabilir bellek ve microSD kart gibi depolama ürünleriyle tanıtan dev teknoloji şirketi SanDisk, iXpand adını verdiği iPhone kılıfını tanıttı. Bu iPhone kılıfı diğerlerinden farklı olarak cihaza Lightning girişinden bağlanıyor ve böyelikle bir microSD kart işlevi görüyor. Kılıf böyelikle hem verilerinizi depolamak için ek alan sağlıyor hem de cihazınızı darbelere karşı koruyor.
 

Ayrıca bu kılıfın bir de ekstra batarya barındıran versiyonu da bulunuyor. Dilerseniz ek 1900mAh bataryası olan kılıfı da alabiliyorsunuz. Böylelikle hem telefonunuzun hem bataryası artıyor hem de ek depolama alanı kazanıyor. Tabi bataryalı kılıfı tercih edecek olursanız kılıfın kalınlığı da artıyor. (Ayrıca batarya tak-çıkar yapıya sahip, dilerseniz kılıfı bataryasız da kullanabiliyorsunuz.) Kılıfın dört farklı renk seçeneği mevcut.

SanDisk'in iXpand kılıfının 32GB'lık versiyonu 60 dolar, 64GB'lık versiyonu 100 dolar ve 128GB'lık versiyonu 130 dolar fiyat etiketiyle tüketicilerin beğenisine sunuluyor. SanDisk'in kılıfları ülkemize getirip getirmeyeceğine ilişkin bir detay ise henüz yok. Ayrıca kılıfın sadece iPhone 6 ve iPhone 6S ailesi için olduğunu da belirtelim.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0