• Anasayfa
  • Mobil
  • Saygus'tan Süper Akıllı Telefon: Saygus V-Squared

Saygus'tan Süper Akıllı Telefon: Saygus V-Squared

1
0
0
0
0
Son zamanlarda adı sanı fazla duyulmayan üretici firmalar, yüksek sistem özelliklerindeki telefonlarını duyurarak “belirli” bir kitleye hitap etme stratejisini güdüyorlar. O firmalara örnek verebileceğimiz ABD merkezli üretici Saygus, gerçekten de üst düzey sistem özellikleri bulunan telefonu Saygus V-Squared’i duyurdu.
Son zamanlarda adı sanı fazla duyulmayan üretici firmalar, yüksek sistem özelliklerindeki telefonlarını duyurarak “belirli” bir kitleye hitap etme stratejisini güdüyorlar. O firmalara örnek verebileceğimiz ABD merkezli üretici Saygus, gerçekten de üst düzey sistem özellikleri bulunan telefonu Saygus V-Squared’i duyurdu.
 
Cihaz çok iddialı özelliklerle geliyor. Android 4.4 KitKat’la birlikte Windows Phone işletim sistemini de çalıştıran cihaz, 5 inç 1080p ekran, dört çekirdekli 2.5GHz Snapdragon işlemci, 3 GB RAM, muhtemelen 32/64 GB hafıza alanı, 3100mAh batarya, 21 MP arka, 13 MP ön kamera, kablosuz şarj ve HDMI girişi gibi özellikleri barındırıyor.


 
Cihaz muhtemelen CES 2015 fuarında tanıtılacak. Tanıtım esnasında büyük olasılıkla çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili detaylı bilgiler de verilecektir.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0