Yepyeni ve Muhteşem Futbol Oyunu: Score! Hero

7
5
3
2
2
Futbol için yaptığı mobil oyunlarla efsaneleşen First Touch'tan bir muhteşem oyun daha yayınlandı. Score! Hero adındaki oyun, bu firmanın Become A Legend modu gibi sizin efsanevi futbolcu olmanızı sağlıyor.
Score! World Goals ve Dream League Soccer gibi oyunlarıyla ün salan ve futbol oyunları diyince mobil sektörde ilk aklımıza gelen firma olan First Touch, bu sefer yine gölnümüzde taht kuracak bir oyunla geliyor.

Soccer! Hero adına sahip olan oyun tıpkı Score! World Goals mantığına sahip ancak PES'ten bildiğimiz Become A Legend modu gibi olduğunu söyleyebiliriz. Yani oyunda kendi karakterinizi oluşturarak bir antrenman maçı sonrası size gelen takım tekliflerinden seçerek bir takıma yerleşiyorsunuz ve o takımın yıldızı olmaya, takımınızı üst sıralara taşımaya ve hatta şampiyon olmaya çalışacaksınız.Aynı zamanda milli takıma seçilecek oranın da tozu dumanına katmaya uğraşacaksınız. Tabii daha sonra size teklifler vs gelerek daha yüksek takımlara gitmek de amacımız. Ancak oyunun tek eksisi ise oyunda kalpler ile ifade edilen yorgunluk var ve bir denemeniz yarısını götürüyor. Aynı zamanda diyelim maçta kontrol etmeniz gereken 3 pozisyon var ve siz 3.sünde hata yaptınız (Kaleci kurtardı, dışarı attınız ya da karşı takım oyuncularından biri engelledi) Bu durumda ya oyun içi paradan 1 adet vererek o anı tekrar denemeniz gerekecek. Eğer paranız yoksa da ilk pozisyona dönüyor. Bu da bazı anlarda can sıkıcı olabiliyor.12dk'da 1 yarım kalp dolacağı için başına oturup uzun süre de oynayamıyorsunuz. Tabii oyun içi satın alma ile 24 saatlik sınırsız enerji, ve vereceğiniz paraya göre oyun içi para satın alarak daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Aynı zamanda oyun içi para karakterinizin saçı, sakalı, kramponu vb özelleştirmelere de olanak tanıyor. Ama yine parayla olması oyunun sizi birkaç lira yatımanıza ittiğini söyleyebilirim. Aynı zamanda oyun %100 Türkçe.Ancak hiç para ödemeden de biraz ağırdan ağırdan oyunu oynayabilirsiniz. Yani para vermenize de gerek yok. Reklam videolarını da izleyerek 1 adet para kazanabiliyorsunuz. Ancak bu olumsuzluklara rağmen şahsen kesinlikle indirmenizi ve denemenizi tavsiye ediyorum. Hele ki Score! World Goals oyunundan zevk aldıysanız bu çok daha hoşunuza gidecektir.
 

Android ve iOS için ücretsiz olan Score! Hero'yu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz;
 
  Score! Hero İndir [ÜCRETSİZ]
7
5
3
2
2
Emoji İle Tepki Ver
7
5
3
2
2