• Anasayfa
  • Mobil
  • Gerçek Görüntülerden Oluşan Türk Mobil Oyun Secret Agent

Tamamen Gerçek Görüntülerden Oluşan Türk Mobil Oyunu: Secret Agent: İstanbul

1
0
0
0
0
Türk yapımı mobil oyun olan Secret Agent: İstanbul, tamamen gerçek görüntülerden oluşan bir nevi evden kaçış temalı bir ajan/ macera oyunu.

Türk yapımı mobil oyunları olabildiğince sizlerle paylaşmak istiyoruz. Özellikle bir yerlere gelebilmiş, başarılı diyebileceğimiz konuma gelen oyunları gördükçe en az oyunun geliştiricileri kadar biz de seviniyoruz. Yayınlandığı hafta Android marketteki listelere ilk sıradan giren Secret Agent: İstanbul, içerisinde tamamen gerçek hayattan görüntülerin bulunduğu bir nevi evden kaçış oyunu. 

Toplam üç bölümden oluşan oyunda bazı tuzaklar bulunuyor, amacınız ise bu tuzaklara düşmeden evin içerisindeki gizli evrakları bulmak. Size verilen ipuçlarını bulup bulmacaları çözerek oyunu bitirmeye çalışacaksınız.Oyuna ilerleyen zamanlarda diğer iki bölüm olan Secret Agent: Hostage ve Secret Agent: Bomb bölümleri eklenecek. Secret Agent: Hostage’te bolca bulmacalar bulunuyor. Bunları çözüp ipuçlarını takip ederek bir rehineyi kurtarmanız gerekecek. Bu oyunda da tıpkı ilk bölüm gibi İstanbul’dan görüntüler bulunacak. Secret Agent: Bomb’da ise göreviniz bombayı etkisiz hale getirmek olacak. İç ve dış mekanlarda geçen bu bölümde bulmaca ve ipuçları dışında el becerinizin de olması gerekecek.2 TL’ye sahip olabileceğiniz oyunu şimdilik Android kullanıcıları indirebilecek. iOS’in de yakın bir zamanda indirilebilir hale gelmesi bekleniyor. Oyunu şuradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0