Selfie'lere Profesyonel Çekim Havası Katan Telefon Kılıfı Üretildi!

0
0
0
0
0
Yeni üretilen bir telefon kılıfı, büyük miktarda ışık yayarak selfie'lerinizin profesyonel kamerayla çekilmiş gibi görünmesini sağlıyor.
Akıllı telefon sektöründe bulunan neredeyse her şirket, kullanıcıların son yıllarda büyük bir artış gösteren selfie çekme merakından doğan fırsatları kovalıyor. Akıllı telefon üreticileri ön kamerası iyi olan telefonlar üretmeye başladılar, telefon aksesuarı üreticileri "selfie stick" adı verilen aparatları piyasaya sürdüler ve uygulama geliştiricileri de selfie'lerin daha güzel görünmesini sağlayan uygulamalar geliştirdiler. Bu akımın kaymağını yemek isteyen bir telefon kılıfı üreticisi, selfie'lere profesyonel kamerayla çekilmiş havası katan yeni telefon kılıfını duyurdu.

"LuMee" isimli bu telefon kılıcı, telefonunuzu darbelerden koruyan (daha doğrusu koruyamayan) bir kılıf olmaktan çok daha fazlası. Telefon kılıfının ön kenarlarında bulunan küçük LED ışıklar siz selfie çektiğiniz sırada devreye giriyorlar ve hem telefon kamerasının açısına daha fazla ışık girmesini sağlıyorlar, hem de selfie çeken kişinin yüzünü aydınlatarak fotoğrafların daha iyi çıkmasına yardımcı oluyorlar. Yüzdeki gölge faktörünü ortadan kaldıran bu telefon kılıfı, teknik olarak fotoğrafların çok daha güzel çıkmasını sağlayabilir. 

Birçok ünlü tarafından kullanılan kılıf (buna kötü filmlerde oynayan Kim abla da dahil) 50-60 dolar fiyat aralığına sahip. Böyle bir kılıf için 60 dolar verilir mi bilmiyorum ancak selfie akımına kapılmış bir şekilde sürüklenenlerin daha iyi çıkabilmek için 60 doları dert edeceğini sanmıyorum.

Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0