• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 6’yı 'Hunharca' Taklit Eden Telefon: Serendipity S7

iPhone 6’yı 'Hunharca' Taklit Eden Telefon: Serendipity S7

0
0
0
0
0
​iPhone 6 çakması akıllı telefonlar diye biraz hafızamızı zorlasak 10 tane model söyleyebiliriz. İşte o modeller arasında kendisine en fazla saygı duyulacak olanlardan bir tanesi Serendipity S7.
iPhone 6 çakması akıllı telefonlar diye biraz hafızamızı zorlasak 10 tane model söyleyebiliriz. İşte o modeller arasında kendisine en fazla saygı duyulacak olanlardan bir tanesi Serendipity S7.

Çakma telefon üreten adamlara ne saygı duyacağız? demenizi anlayabilirim. Ama Serentipity S7’nin ekranına baktığımızda iPhone’daki o siyah çerçevenin dahi olmadığını görüyoruz. iPhone üretiminde çalışan mühendislerin bile başaramadığı bir durumu Serendipity S7’nin gerçekleştirmesi, en azından ‘çakma iPhone’lar’ arasında yaratıcı bir isim olarak hafızalarda kalmasını sağlayacak.Cihazın sistem özelliklerine baktığımızda ise 5.5 inç Full HD ekranı olduğunu görüyoruz. İşlemci olarak Qualcomm Snapdragon 400 kullanılmış. 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, 13 megapiksel arka ve 5 megapiksel kamerası olan Serendipity S7’nin bataryası 2600mAh gücünde. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0