• Anasayfa
  • Mobil
  • Kötü Kedi Şerafettin'in Mobil Oyunu Çıktı!

Kötü Kedi Şerafettin'in Mobil Oyunu Çıktı!

3
1
0
0
0
Kötü Kedi Şerafettin'in Mobil Oyunu Çıktı!
Türkiye'nin en sevilen kedisi olan Şero abimizin yeni mobil oyunu Şerokoş yayınlandı!
Ülkemizde gerçekten işlerini şahane yapan mizah dergilerinin hatta Türkiye'nin en bilinen kedisi olan Şero, yıllar süren çalışmaların ardından Anima İstanbul'un büyük emekleri sonucunda beyaz perdeye uyarlanmış ve Kötü Kedin Şerafettin'i izleyen herkes artık ülkemizdeki animasyon filmlerinin çağ atladığını görmüştü.

90'lı yıllarda çocukluğunu yaşayan mizah dergisi meraklılarının ve ondan büyük neredeyke herkesin yakından tanıdığı Şero, şimdi de cep telefonlarımıza bir mobil oyun olarak geliyor.
 

Yapımını yine filmi yaratan Anima İstanbul'un yaptığı oyunun adı ise Şerokoş. filmde de gördüğümüz aslında Bülent Üstün'ün kendisi olan Çizer ile kapışmasına ev sahipliği yapacak. Çizer olarak geçen Büstün'ün kaçırdığı Şero'nun oğlu Tacettin'i bulmak için kovalamacaya ev sahipliği yapan oyun filmdeki tüm karakterleri içeren bir koşu oyunu. Çizimlerin film ile tıpa tıp aynı olduğu Şerokoş'ta Cihangir sokaklarında evlerin damlarından atlaya atlaya Tacettin'e ulaşmaya çalışacağız.

Lafı fazla da uzatmak istemiyorum, Şero'yu sevenleri aşağıdaki Android ve iOS için indirme linklerine bekliyoruz. Oyun tamamen ücretsiz!
 
  Şerokoş İndir [ÜCRETSİZ]
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0