• Anasayfa
  • Mobil
  • Sevgilinizin Nerede Olduğunu Öğrenmenizi Sağlayan Uygulama: Nerdesin Aşkım

Sevgilinizin Nerede Olduğunu Öğrenmenizi Sağlayan Uygulama: Nerdesin Aşkım

1
1
1
0
0
Nerdesin Aşkım, sevgilisine çok düşkün olan, her an nerede olduğunu öğrenmek isteyen ruh hastası arkadaşlar için eşsiz bir uygulama.
Bırakın aynı şehirde yaşamayı, aynı iş yerinde çalışıyor ya da aynı okulda okuyor olsak dahi sevgilimizin ne yaptığını her zaman merak ederiz. (‘yoo ben hiç etmiyorum’ diyecek olanlara cevabım: yav he he) “Bana ‘Banu’lara gidiyorum’ demişti, acaba gerçekten onlarda mı?” diye kafa patlatıp kendinizi harap etmenizi engelleyecek şahane bir program olan Nerdesin Aşkım, Android ve iOS platformu için geliştirilmiş ücretsiz bir uygulama.

Sevgilinizin anlık olarak gerçekten de nerede olduğunu takip edebileceğiniz bu uygulama, Facebook üzerinden davet ile çalışıyor. Oldukça basit ve kullanışlı olan uygulama üzerinden günde ücretsiz olarak yalnızca üç kere ‘Neredesin’ sorgusunu gönderebiliyorsunuz. 3’ten fazla sorgulama yapmak isterseniz bu sefer belirli bir ücret ödemek zorundasınız.Uygulamanın çalışma prensibiyle birlikte indirme linklerine aşağıdaki bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

 
 Nerdesin Aşkım
1
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
1
0
0