• Anasayfa
  • Mobil
  • Sevgilisi Tarafından Kaçırılan Kadını Pizza Sipariş Uygulaması Kurtardı

Sevgilisi Tarafından Kaçırılan Kadını Pizza Sipariş Uygulaması Kurtardı

0
0
0
0
0
Amerika'da yaşanan olayda, pizza uygulaması hayat kurtardı.
Geçtiğimiz günlerde Amerika, Florida'da polisiye dizilerini aratmayan bir olay yaşandı. 25 yaşındaki Cheryl Treadway, iki çocuğuyla birlikte erkek arakadaşı Ethan Nickerson'un Florida'daki evine gitti. Kısa bir süre sonra iki sevgili oldukça gerilimli bir kavgaya tutuştu.

Kavgaya sinirlenen Ethan, eline bıçağı alarak Cheryl ve iki çocuğunu rehin aldı. Dış dünyayla iletişime geçip yardım istemesini engellemek isteyen Ethan, Cheryl'in cep telefonuna da el koydu. Ancak Cheryl akıllıca bir plan yaptı.

       

Çocuklarının açıktığını söyleyen Cheryl, telefonunu kullanarak bir yemek uygulamasından yemek sipariş etmek istediğini söyledi. Çocukların yemek yedikten sonra sakinleşeceklerini ve kendisi için bir sorun oluşturmayacaklarını düşünen Ethan da telefonu vererek herhangi bir arama ya da farklı bir yere girip yardım mesajı atmasını engellemek adına Cheryl'in başında dikilmeye başladı.

Telefonundan pizza siparişi vermek için Pizza Hut'ın uygulamasına giren Cheryl, ekstra malzemelerin uygulama da elle yazılarak istendiğini farketti. Erkek arkadaşını şüphelendirmeden ve dikkatini çekmeden ekstra malzeme kısmına gelen Cheryl, bu kısma çalışanların göreceğini düşünerek yardıma ihtiyacı olduğunu ve polisi aramalarını istediğini yazdı.Siparişi veren Cheryl, mesajının Pizza Hut çalışanları tarafından görülmesini umut ederek beklemeye başladı. Beklediği gibi de oldu. Gelen siparişin içinde yardım mesajlarını gören çalışanlar hemen polisi arayarak, siparişin geldiği adrese yönlendirdiler.

Evin etrafını saran polisler, ikna için Ethan'la konuşmaya başladı. Ortamın Ethan'ın dikkatsizliğine yol açtığını fark eden Cheryl çocuklarıyla kendini evin arka taraflarında güvenli bir yere aldı. Sonrası malumunuz. Polis Ethan'ın bir güzel paket yapıp tutukladı.

Olayın küçük çaplı bir şokunu yaşayan Cheryl ise, son derece akıllıca yaptığı şey ile hem çocuklarının hayatını hem de kendi hayatını bir nevi kurtarmış oldu.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0