• Anasayfa
  • Mobil
  • Çift Ekranlı YotaPhone'a Çin'den Rakip: Siswoo R9 Darkmoon

Çift Ekranlı YotaPhone'a Çin'den Rakip: Siswoo R9 Darkmoon

0
0
0
0
0
Daha önce çift ekran olarak karşımıza çıkan ve oldukça merak uyandıran YotaPhone 2'ye Çin'den ciddi bir rakip ortaya çıktı.
Yaklaşık altı ay önce sizlere bu haberimiz ile bahsettiğimizde oldukça ilgi çeken YotaPhone 2, çift ekranlı yapısıyla ilgi görmüştü. Rus yapımı olan cihaz arka tarafında da e-ink ekranı ile bazı işlemlerde yardımcı olarak farklı bir hava katmaktaydı.

Teknik özellikler olarak da hiç de fena gözükmeyen YotaPhone 2, Snapdragon 800 işlemci, 2GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, 8MP kamera gibi özelliklere sahipti.5 inç Full HD Super AMOLED ekranı bulunan cihazda, arka ekranı ise 4.7 inç 540x960 piksel e-ink panel bulunmakta ve 2500mAh bataryadan gücünü almaktaydı.
 

Yukarıda nasıl kullanıldıüını görebileceğiniz YotaPhone 2'ye şimdi ise Çin'den bir rakip geliyor.

Siswoo adlı Çinli firma tarafından detayları ortaya çıkan R9 Darkmoon modeli akıllı telefonun da ön yüzünde 5 inç büyüklüğünde bir FullHD IPS ekran bulunuyor. 64 bitlik 8 çekirdekli MediaTek MT6750 çipsetini barındıran cihazda 3GB RAM ve LTE desteği de bulunuyor.Yine YotaPhone 2'deki gibi arka kısımda 4.7 inç e-ink erkan bulunan cihaz, 13MP arka ve 8MP ön kamera ile de oldukça iyi bir kamera performansı sergileyecek gibi duruyor. Çift simkart desteği de veren Siswoo R9 Darkmoon, 3.000mAh batarya ile uzun kullanım da vaad ediyor.Çift ekranlı telefonlar konusunda ikinci örneği olarak karşımıza çıkan Siswoo R9 Darkmoon yakında satışa çıkacak. Bakalım son dönemde kıvrılan ekranlara bu çift ekranlar nasıl bir savaş içerisine girecekler.

Kaynak: Siswoo
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0