• Anasayfa
  • Mobil
  • Sizce Samsung'un Galaxy S7'de Neye Odaklanması Gerekiyor?!

Sizce Samsung'un Galaxy S7'de Neye Odaklanması Gerekiyor?!

0
0
0
0
0
Samsung'un piyasaya süreceği akıllı telefonlarının her birinde farklı bir özelliğe odaklanıldığını biliyoruz. Telefon üreticisinin birkaç aya piyasaya süreceği amiral gemisinde sizce neye odaklanması gerekiyor?
Samsung, sektörün en büyük telefon üreticilerinden birisi. Ürettiği telefonlarla akıllı telefon sektörünün liderliğine oynarken bir yandan da orta seviye telefonlar üretebilen firmanın şu an en çok beklenen telefon modeli Galaxy S7. Galaxy S7'nin birçok özelliğinin açıklanmış olmasına rağmen hala telefonun tam halini bilmiyoruz. 

Birkaç aya piyasaya sürülmesi beklenen (belki gecikebilir) üstün özellikli telefonun, akıllı telefon sektöründe liderliğe oynayacağını kesin ancak her telefonda olan ana özelliğin Galaxy S7'de ne olacağından emin değiliz. Örneğin akıllı telefon sektöründe liderliğe oynayan firmalar arasında yer alan Apple'ın "iOS stabile yha" diyen hayran kitlesi, Sony'nin üstün kamerası ve kamera özellikleri var. Bu gibi özelliklerden hangisine akıllı telefonunda yer vermiş olabileceğini bilmediğimiz Samsung, sizce Galaxy S7'de en çok hangi özelliğe odaklanmalı ki sektörü domine edebilsin?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0