• Anasayfa
  • Mobil
  • Skype'ın Kurucu Ortağından Anlık Haberleşme Uygulaması: Wire

Skype'ın Kurucu Ortağından Anlık Haberleşme Uygulaması: Wire

3
1
1
0
0
Skype'ın kurucularından olan Janus Friis ve ekibinin geliştirdiği uygulama ile iOS, Android ve OS X cihazlarınızı bilgisayardan kontrol edebilirsiniz.
Çevrimiçi görüntülü konuşma programı Skype'ın kurucu ortaklarından Janus Friis ve ekibi, "Wire" isimli yeni bir uygulama geliştirdi. Gelişmiş bir sektöre giriş yapan Friis, yenilikçi özellikleriyle benzerlerinden farklı olmayı hedefliyor. Wire uygulaması böylece WhatsApp, Skype, Viber gibi uygulamalara da rakip oldu. Oldukça sade ve hızlı bir arayüze sahip olan Wire uygulaması, iOS, Android ve Mac OS platformlarında yerini aldı. 

Uygulama kullanıcılar arasında sesli arama, SMS gönderme/alma, müzik ve video paylaşımı, fotoğraf paylaşımı, vb. özellikleri kullanmaya imkan veriyor. Yeni çıkartılan uygulama Wire akıllı telefonlar, tabletler ve Mac OS işletim sistemli masaüstü bilgisayarlarınızda çalışabilecek. Ayrıca uygulama telefondan yarım kalan bir konuşmanızı, bilgisayardan tamamlama imkanı da sağlıyor. Yüksek maliyetlerle rekabetin yüksek olduğu bir pazara giren Wire uygulamasını, Skype'ın kurucu ortaklarından Janus Friis finanse ediyor.Wire uygulamasından kısaca bahsetmek gerekirse, oldukça sade ve akıcı bir arayüze sahip. Uygulama metin tabanlı mesajlar göndermenize, sesli görüşme yapmanıza imkan verirken, gerçekleştirilen sesli görüşmeyi HD ses kalitesinde kayıt altına alabiliyor. Merkez ofisi İsviçre'de olan Wire uygulaması, görüntülü konuşma yapmayı desteklemiyor. Wire ekibi tarafından yapılan açıklamada, video desteğinin en yakın zaman ekleneceği belirtildi. Ayrıca Wire ile dosyalarınızı sıkıştırabilir ve üzerlerinde kolayca işlem yapabilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından biri de Google Chrome, Firefox ve Opera tarayıcıları ile uyumlu olarak çalışması. Wire uygulaması içerisinde bulundurduğu özel Youtube kodları ile videoları direkt sohbet penceresinde açabiliyor.


Wire uygulamasını iOS, Android ve OS X platformları için BURADAN indirebilirsiniz.


 
3
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
1
0
0