• Anasayfa
  • Mobil
  • iOS İçin Geliştirilen En İyi Klavye Uygulaması Slash, Artık Android’de!

iOS İçin Geliştirilen En İyi Klavye Uygulaması Slash, Artık Android’de!

1
1
0
0
0
Geçtiğimiz sene içerisinde ilk olarak iOS için duyurulan klavye uygulaması Slash, artık Android platformunda da kullanılabilir durumda.
iOS için geliştirilmiş en iyi klavye uygulaması olarak nitelendirilen Slash, artık Android platformunda da kullanılabilir durumda. Geliştiriciliğini Cem Kozinoğlu’nun yaptığı Slash, içerisinde barındırdığı kullanıcı odaklı birçok özellik sayesinde yurt dışında da en çok tercih edilen klavye uygulamaları arasında yer alıyor.

Biraz Slash’ten bahsedecek olursak, adında da anlaşılacağı üzere klavyeden slash ( yani şu işaret ⇒ / ) tuşuna bastıktan sonra sıklıkla kullandığınız birçok platformla ilgili içeriklere kısa yoldan ulaşabiliyorsunuz. Yani Slash için bir nevi arama motorunun uygulamaya entegre edilmiş hali diyebiliriz. Örnek verecek olursak WhatsApp, Messenger gibi uygulamalar üzerinden yazıştığınız bir kişiye arama yaparak göndereceğiniz içeriği, uygulamadan çıkmadan Slash sayesinde direkt olarak ‘o anda’ gönderebiliyorsunuz. Mesela WhatsApp’ta bir arkadaşınızla sohbet ediyorsunuz ve Efe’nin inceleme videosunu göndermek istediniz. Yazıştığınız kısma /youtube efe incelemesi şeklinde arama yapıp hemen alt kısımda çıkan bağlantıya tıkladığınızda, arama motoruna gerek kalmadan uygulama içerisinde arama yapıp gönderebilirsiniz./pin, /giphy, /twitter, /spotify, /foursquare gibi 20’den fazla servisi destekleyen Slash uygulamasının iOS ve Android bağlantı linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
  Slash

1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0