• Anasayfa
  • Mobil
  • Snail’den 3D Efektli ve 4200mAh'lık Oyun Odaklı Telefon: Snail Mobile W3D

Snail’den 3D Efektli ve 4200mAh'lık Oyun Odaklı Telefon: Snail Mobile W3D

0
0
0
0
0
Çin merkezli online ve mobil oyun şirketi olan Snail’ın Mobile W3D adındaki oyun odaklı akıllı telefonunun özellikleri açıklandı.
İlk olarak bu yılki CES fuarında ortaya çıkan Snail Mobile W3D, Android tabanlı oyun odaklı bir akıllı telefon. Snail Mobile W3D’yi d-pad, ön yüzdeki kontrol tuşları, ikili analog oyun kontrollörleri ve yan yüzeyindeki tuşlarla minik bir PS gibi gibi düşünebilirsiniz.

Haberi okurken ilk olarak aklınıza Sony Xperia Play gelebilir fakat bu cihaz, donanım özellikleri olarak Xperia Play’e göre çok daha modern. Cihazın oyun odaklı ve çok fazla güç harcanacak olmasından dolayı pil konusunda elini korkak alıştırmayan Çinli şirket, cihazda 4200mAh’lık bir batarya kullanacak. 5.5 inçlik 1080p çözünürlükte ekran, 64-bit mimarili 8 çekirdekli MediaTek 6595 işlemci, 2 GB RAM, microSD ile arttırılabilir 16 GB dahili hafıza, 13 MP arka ve 5 MP ön kamerası bulunan cihazın fiyatı 400 dolar olarak belirlenmiş. İki microUSB portuna da sahip olan cihaz, görüldüğü üzere orta seviyenin biraz üzeri donanım özelliklerine sahip.

Cihazın en dikkat çekici taraflarından bir tanesi de herhangi bir aksesuara ihtiyaç duymadan oyunların 3D efektle oynanabiliyor olması. Çift SIM kart özelliğine de sahip olan cihazın Çinli üretici tarafından 29 Eylül tarihinde satışa çıkarılacağı söylense de farklı kaynaklarda Aralık ayında çıkabileceğine söylemler bulunuyor. Küresel çapta satışa sunulmasıyla ilgili bir bilgi de şimdilik paylaşılmamış.
Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0