• Anasayfa
  • Mobil
  • Snapchat Artık Bütün Fotoğraflarınızı Kullanma ve Dağıtma Hakkına Sahip!

Snapchat Artık Bütün Fotoğraflarınızı Kullanma ve Dağıtma Hakkına Sahip!

0
0
0
0
0
Snapchat kendi gizlilik politikası üzerinde ciddi bir değişikliğe gidiyor. 
Son yıllarda popülerliği müthiş bir derecede artan ve ciddi bir kullanıcı sayısına ulaşarak zirvedeki mobil uygulamalardan biri haline gelen Snapchat, kısa süre içinde uygulamasında pek çok yenilik yapmış ve bu yenilikleri kullanıcılarına sunmuştu.

Şimdi ise sürekli olarak yeni konsept çalışmaları deneyen, yeni özellikler üzerinde çalışan Snapchat, hizmet şartları ve gizlilik politikası üzerinde de yeniden çalışarak yeni bir düzenleme ortaya çıkarmış durumda. Bu yeni politika ile Snapchat, uygulama aracılığı ile gönderilen tüm içeriği istediği şekilde kullanma hakkına sahip olacak.Yani bu olay şu anlama gelmekte; Snapchat, uygulama üzerinde paylaştığınız fotoğraf vb içeriklerin tümünü, uygulamanın yaygınlaşması ve reklamı için gereken her türlü pazarlama servisinde kullanabilecek.

Daha önceden Snapchat, kullanıcıları aldattığı gerekçesiyle Federal Ticaret Komisyonu tarafından hedef gösterilmiş, ardından da gönderilen snaplerin tekrar görülebilmesi için ücret ödeme sistemini getirmişti. Bakalım uygulamanın getirdiği bu yeni gizlilik politikası kullanıcılardan nasıl tepki alacak?

Kaynak: Neowin
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0