• Anasayfa
  • Mobil
  • Snapchat'e Gelen Yeni Özellik, Mobil Veri Tüketimini Minimuma İndirecek

Snapchat'e Gelen Yeni Özellik, Mobil Veri Tüketimini Minimuma İndirecek

0
0
0
0
0
Snapchat, kullanıcıların dikkatini çekecek önemli özelliklerle güncellendi.
Mobil cihazlar üzerinden sosyal medya platformlarını sıkça kullananların son dönemlerde en gözde uygulamalarından biri de Snapchat. Özellikle bu konuda Instagram ile ciddi bir mücadele içinde olan Snapchat, kullanıcı profilini her geçen gün genişletmeye devam ediyor, hal böyle olunca da sistem, kullanıcıların çıkarları doğrultusunda yenileniyor.

Son olarak Snapchat'in iOS ve Android platformlarındaki uygulaması için gelen özellik, uygulamanın her ay yaptığı mobil veri tüketimini minimuma indiriyor. Travel Mode adlı özellik, snap'lerin otomatikman yüklenmesini önlüyor. Travel Mode özelliği etkinleştirildiği zaman, snap'ler sadece siz dokunuğunuz takdirde yüklenecek. Yani siz müdahale etmeden herhangi bir yükleme işlemi ya da önbellek olayı olmayacak.Bu özelliğin dışında Sticker Picker adlı yeni bir özellik de Snapchat'e gelmiş durumda. Bu özellik sayesinde emojileri sadece snap ile beraber gönderdiğiniz metinde değil, snap'in herhangi bir yerinde kullanabileceksiniz.

Bunların yanında snap'lerinizi Twitter, Facebook ve Instagram üzerinde paylaşmanıza olanak sağlayacak Snapcodes ve izlenme sayısının yanında bulunan göz simgesine tıkladığınızda karşınıza gelecek izleyenler listesi de gelen özellikler arasında. 
 
 iOS ve Android İçin Snapchat
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0