• Anasayfa
  • Mobil
  • Snapchat'te Video Çekerken 10 Saniye Sınırını Nasıl Geçersiniz?

Snapchat'te Video Çekerken 10 Saniye Sınırını Nasıl Geçersiniz?

5
3
2
1
1
Snapchat'te Video Çekerken 10 Saniye Sınırını Nasıl Geçersiniz?
Snapchat'in bize vermiş olduğu 10 saniyelik video iznini uygulamanın hatasını kullanarak nasıl geçebileceğinizi anlattık.
Snapchat bildiğiniz üzere kullanıcılarınıza video ve fotoğraf göndermenizi sağlayan bir platform. Fakat her platformun yaptığı gibi Snapchat’te kendine bir sınır koymuş ve videoları en fazla 10 saniye çekerek gönderebiliyoruz.

Fakat The Verge’ün yapmış olduğu test sonucunda, aslında Snapchat’te çok büyük bir hatanın var olduğu farkedildi.

iOS kullanıcıları için geçerli olan bu yöntem sayesinde Snapchat’te 10 saniye kısıtlaması olmadan video çekebiliyoruz. Çekilen videonun büyük ihtimalle sınırı yok. ( Ben kendim denedim 3-4 dakikadan sonra sıkıldım kapattım) Fakat video ne kadar uzarsa görüntü kalitesi o kadar düşüyor.Bunu göz önünde bulundurursak aslında Snapchat’in saniye sınırlaması getirmesinin en büyük nedenlerinden biri, bu kadar büyük dosyaların upload edilmesinin zor olacağı.

Yöntimi anlatacak olursak aslında yapmanız gereken şey oldukça basit: Snapchat’te video kaydederken ana ekran tuşuna ( Home tuşuna ) iki kere basarak çoklu görev yöneticisini (Multitasking) açıp videoyu kaydetmeye devam etmek. Daha sonra da uygulamaya döndüğünüzde videonun kaydedilmiş olduğunu göreceksiniz.

Kaynak: UberGizmo
5
3
2
1
1
Emoji İle Tepki Ver
5
3
2
1
1