• Anasayfa
  • Mobil
  • Snapchat'ten Arkadaş Emojileri Ve Kamera Işık Ayarı Özelliği

Snapchat'ten Arkadaş Emojileri Ve Kamera Işık Ayarı Özelliği

2
1
0
0
0
Snapchat son derece ilginç özellikler ile güncellendi.
Snapchat tartışmalı Besf Friend (en iyi arkadaş) özelliğini sadece sizin görebileceğiniz Friend Emojis (arkadaş emojileri) özelliği ile değiştirdi.

Bugün Snapchat'e gelen güncelleme ile arkadaşınız olan bazı kişilerin yanında emojiler göreceksiniz. Her bir emojinin de kendine göre, sizin o kişiyle arakadaşlık seviyenizi belirleyen anlamları bulunmakta. 

Ayrıca Snapchat size eskiden bolca karşılıklı Snapler gönderdiğiniz arkadaşlarınızı da hatırlayacak. Bir snap oluşturup gönderme kısmına geldiğinizde ''son gönderilenler'' kısmında bazı kullanıcıların yanında ''sevgiye muhtaç'' ibaresi olacak. Bu da o kişiyle uzun zamandır snapleşmediğiniz anlamına geliyor.Buradaki amaç da insanlara daha fazla ve daha sık süreyle Snapchat kullanmaya teşvik etmek.

Snapchat'in arkadaşlarınızla aranızdaki seviyeyi belirleyen emojiler şu şekilde;Sadece siz tarafından görülebilecek bu emojilerin anlamları sırasıyla şöyle; 1. numaralı en iyi arkadaşınız, ikiniz de ortak bir kişiyle sıkı arkadaşsınız, ikiniz de ortak kişiyle 1 numaralı en iyi arkadaşsınız, siz onların en iyi arkadaşısınız ancak onlar sizin değil, pek çok iyi arkadaşınızdan biri, son zamanlarda aşırı şekilde snapleşiyorsunuz (abi dünyanın en saçma uygulama özelliği bu nedir böyle ya).. 

Snapchat'e gelen son özellik de (içlerinde tek adam akıllısı) kameraya yapılan düşük ışık ayarı. Fotoğraf çekeceğiniz zaman üst kısımda bulunan ay simgesine tıkladığınızda kameranızın ışık ayarını yapabileceksiniz. Özellikle Snapchat'in berbat olduğu ışık konusuna çok yerinde bir çözüm olmuş bu.Özellikleri anlamayan kulllanıcılara Snapchat tarafından yapılan açıklama da şu şekilde; ''anlayanlar, anlamayanlara anlatsın''. Şaka değil, ciddiyim.Böyle demişler.
 
       iOS ve Android İçin Snapchat
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0