• Anasayfa
  • Mobil
  • Snapchat'tin Yüz Değiştirmesi Film Rulosundan Kullanılabilir!

Snapchat'te Artık Film Rulosundaki Fotoğraflarınızla Yüz Değiştirebilirsiniz

1
1
0
0
0
Yüz değiştirme özelliğiyle tekrar bir çıkışa geçen Snapchat'e gelen güncelleme ile artık kayıtlı fotoğraflarınız ile yüz değiştirme yapabiliyorsunuz.
Bir süredir popüler fotoğraf paylaşım uygulamalarından biri olarak dikkat çeken Snapchat, Face Swap, yani yüz değiştirme özelliği ile adeta şaha kalkmıştı. Milyonlarca kişinin denediği ve ilgisini çeken bu özellik ile günümüzün fotoğraf trendi haline gelen Face Swap için Snapchat bir nevi öncü konumuna gelmişti.

Şu anda her ne kadar sadece iOS sürümünde bulunuyor olsa da yoğun şekilde tercih edilen yüz değiştirme özelliği arttık daha da geliştirildi. Çünkü Snapchat'in iOS sürümüne gelen güncelleme ile artık film rulosundaki kayıtlı fotoğraflarınızlardan da yüz değiştirme yapabiliyorsunuz.Bir nevi Face Swap Live'da bulunan özelliği Snapchat'e de getirerek şu andaki fotoğrafta yüz değiştirme akımını perçinleyen Snapchar, söz konusu özelliği kısa süre içerisinde Android tarafına da getirmesi bekleniyor. Tekrar oynatma noktasında ücret isteyen Snapchat ailesi bu güncelleme sonrasında ise artık ikinci kere tekrar oynatmayı da ücretsiz hale getirdi. Yani size snap atan kişilerin fotoğraf ve videolarını bir kere daha tekrar görebilme şansınız bulunuyor.

Snapchat'in bu özelliklerini kullanmak için dilerseniz aşağıdaki bağlantılardan Snapchat'i indirebilir, ya da güncelleyebilirsiniz. Ancak tekrar hatırlatalım, bu özellik şu anda sadece iOS sürümünde bulunuyor.
 
  Snapchat İndir/Güncelle [ÜCRETSİZ]
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0