• Anasayfa
  • Mobil
  • Prizleri USB Şarj Portuna Çeviren Alet: SnapPower Charger

Prizleri USB Şarj Portuna Çeviren Alet: SnapPower Charger

0
0
0
0
0
Hepimizin başının derdi olan USB şarj girişleri belki de yakında büyük bir değişikliğe gidebilir. Bu sistem şu an sadece Amerika’da ki elektrik kablosu giriş yerleri için geçerli ama oldukça kullanışlı gözüküyor.
Hepimizin başının derdi olan USB şarj girişleri belki de yakında büyük bir değişikliğe gidebilir. Bu sistem şu an sadece Amerika’da ki elektrik kablosu giriş yerleri için geçerli ama oldukça kullanışlı gözüküyor. Türkiye’ye ne zaman geleceğini bilmediğimiz bu hoş sistem telefonlarımızı, tabletlerimizi ve USB ile şarj ettiğimiz her türlü aletin şarj edilmesini kolaylaştırıyor. 

Bildiğimiz üzere akıllı telefon şarj aletleri iki kısımdan oluşuyor. Birincisi USB kablo ve ikincisi adaptör. Bu yeni priz sistemi adaptörü tamamen devre dışı bırakıyor. SnapPower Charger olarak adlandırılan sistem prizlerimizi şarj adaptörüne dönüştürüyor. Böylece sadece USB kablomuzu prize sokarak, şarj etmek istediğimiz aletin kolayca şarj olmasını sağlıyor.Sadece prizin, iskeletini değiştirerek kolayca kurulan sistem sayesinde telefonlarımızı, prizin yanındaki USB çıkışına takarak şarj edebiliyoruz.'Daha önce yapılsaymış çok daha iyi olurmuş' dediğimiz bu sistem, sıkıntılı bir duruma kolay bir çözüm getirmiş. Kickstarter üzerinden bağış toplayan şirket bu alet için sadece 16 dolar istiyor. Şimdilik sadece ön siparişe açık olan aletin bir çok çeşiti bulunmakta.

Kaynak : Gizmodo
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0