• Anasayfa
  • Mobil
  • Son Söylentiler, Galaxy Note 6’nın Uçak Gibi Hızlı Olacağını Gösteriyor

Son Söylentiler, Galaxy Note 6’nın Uçak Gibi Hızlı Olacağını Gösteriyor

0
0
0
0
0
Çin’deki Android kullanıcılarının paylaştığı bir rapor, Galaxy Note 6’nın sahip olacağı bazı özellikleri ortaya çıkardı.
Çin tabanlı kaynaklar, son birkaç aydır Samsung Galaxy Note 6’yı Qualcomm’un Snapdragon 823 işlemcisinin çalıştıracağı yönünde sızıntılar yapıyordu. Son gelen haberler, cihazın ciddi ciddi bu işlemciyle gelebileceğini gösteriyor.

Çin’deki bir forum kullanıcısının paylaştığı görsel, Galaxy Note 6 ile birlikte Xperia’nın belli olmayan bir modelinin ve LG G Flex 3’ün sahip olacağı bazı özellikleri ortaya çıkardı. Buna göre bu üç modelden Note 6, Qualcomm SD 823 işlemciye (2.6GHz x2 + 2GHz x2 toplam 4 çekirdek) sahip olacak. MSM8996Pro denilen işlemci muhtemelen MediaTek’in bir sürümüne ait, çekirdeklerin hızı 3.0GHz ve 2GHz’ten 2 tane olacak şekilde belirtilmiş. Çözene kadar canımız çıktı ama herhalde böyledir. (çözebilen varsa buyursun gelsin, lisede integral sorularını daha kolay çözüyordum. görsel aşağıda)Diğer donanım özelliklerine baktığımızda 25 MP çözünürlüğünde kamera, 6 GB RAM (8 GB'a kadar çıkabileceği iddia ediliyor), 64 ve 128 GB dahili hafıza alternatifleri ve 5.8 inç büyüklüğünde QHD ekrana sahip olacakları görülüyor. Ayrıca 1.5 metre derinlikte suyun altında 30 dakikaya kadar dayanmalarını sağlayan IP68 sertifikasının da olacağı belirtiliyor.

Tekrar belirtmekte fayda var ki bunların hepsi birer söylentiden ibaret. Galaxy Note 6’nın da önümüzdeki Eylül ayında tanıtılması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0