• Anasayfa
  • Mobil
  • ​Sony'den Google Glass'a Rakip Akıllı Gözlük

​Sony'den Google Glass'a Rakip Akıllı Gözlük

0
0
0
0
0
Sony akıllı gözlük üretmek için kolları sıvadı. 14 Kasım 2012 tarihinde aldığı patent üzerinde çalışan Sony, yeni tasarladığı ürünle Google Glass’a rakip olacak.
Sony akıllı gözlük üretmek için kolları sıvadı. 14 Kasım 2012 tarihinde aldığı patent üzerinde çalışan Sony, yeni tasarladığı ürünle Google Glass’a rakip olacak. Şuana kadar çıkan akıllı gözlükleri inceleyen Sony, eksikleri giderilmiş ve daha gelişmiş bir ürün üzerinde çalışıyor. Akıllı gözlüklerden daha farklı bir tasarım içeren cihaz, ilk defa göreceğimiz özellikleri de içeriyor. 

James Bond filmlerini andıran gözlük, OLED bir gösterge ekranına sahip olacak. Sadece 40 gram ağırlığındaki cihaz 600x400 piksel çözünürlüğüyle gelecek. Google Glass’ta yaşanan bulanık görüntü sorununu dikkate alan Sony, yeni cihazını her ortama ve ışığa uyum sağlayabilir şekilde tasarlayacak. Oldukça şık bir tasarıma sahip akıllı gözlük günlük kullanımda da kullanıcılara rahatlık sağlayacak.Bluetooth destekli çalışan cihazın, çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0