Sony, Apple’a Yine Göndermede Bulundu

0
0
0
0
0
Sony, Apple’a Yine Göndermede Bulundu
​İki gündür akıllı saatlerle ilgili hemen hemen tüm haberler Apple Watch üzerinden döndü. Bir de üzerine Apple’ın, akıllı saatiyle alakalı olarak şarj sorunun çözümüne yönelik açıklamalarda bulunması, Sony’nin karşı atak yapmasını sağladı.
İki gündür akıllı saatlerle ilgili hemen hemen tüm haberler Apple Watch üzerinden döndü. Bir de üzerine Apple’ın, akıllı saatiyle alakalı olarak şarj sorunun çözümüne yönelik açıklamalarda bulunması, Sony’den karşı atak gelmesini sağladı.

Sony, daha önce iPhone 6’nın bükülmesiyle ilgili olarak sürekli Apple’a sataşmıştı. Şimdi de ‘Apple Watch’un şarjla ilgili sıkıntısı yok’ imajının yaratılmasına kayıtsız kalamayan Sony, resmi Twitter hesaplarından Sony SmartWatch 3’e vurgu yaparak ‘iki gün boyunca sizi yarı yolda bırakmayan batarya ömrü’ yazılı tweet paylaştı.

Dünkü haberimizden de hatırlayacağınız üzere Apple, Apple Watch’un normal bir kullanımla 18 saat dayanabildiğinden bahsetmişti. Aşağıda, konuyla alakalı olarak Sony’nin attığı tweet’leri paylaştık.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0