• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony'nin Yeni Arayüzü "Concept for Android"in Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Sony'nin Yeni Arayüzü "Concept for Android"in Görüntüleri Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Sony'nin daha önce sizlere aktardığımız yeni konsept arayüzünün görselleri Sony Blog'da yayınlandı. Android'in stok arayüzüne oldukça benzeyen bir yapıda olan bu konsept neredeyse saf Android ile Sony arayüzünün karışımı olmuş gibi görünmekte.
Sony'nin yaklaşık 3 gün önce duyurduğu, bizim de sizlere buradan aktardığımız yeni arayüzüne "Concept for Android" ismini vermiş ve testlerini sadece İsveç'te bulunan Xperia Z3 kullanıcılarına sunacağından bahsetmiştik. 27 Temmuz - 13 Eylül 2015 tarihleri arasında yapılacak testler sonrasında yeni Sony cihazlarında ve son dönemlerde çıkan telefonlarına vereceği düşünülen yeni arayüzün görüntüleri Sony Blog tarafından yayınlandı.

İsveç'teki 500 Xperia Z3 kullanıcısına dağıtılacak olan bu yeni arayüz, Android'in 5.1 Lollipop sürümünün stok arayüzü temel alınarak geliştiriliyor. Saf arayüz diye de adlandırılan Android'in stok arayüzünden geliştirilen bu yeni konsept arayüzde Sony'nin zaten sade olan arayüzü iyice stok versiyonuna yaklaştırılmış. Sony kullanıcıları tarafından ilginç karşılanabilecek belki de beğenilmeyecek olan bu arayüzün hali hazırda son dönemde çıkan her modelinin oldukça iyi performans göstermesinin yanında bu stok arayüz ile beraber çok daha iyi performans gösterecektir.Bunun yanı sıra yine diğer firmalara göre güncelleme konusunda oldukça hızlı davranan Sony, bu arayüze geçiş sonrası Nexus cihazlarına güncelleme dağıtımından çok kısa bir süre sonra kendi telefon ve tabletlerine de hızlıca güncelleme verebilecek. Çünkü bildiğimiz stok arayüzüne sadece ufak Sony dokunuşları yapılarak elde edildiği belli olan bu arayüze çok fazla detay verilmediği için kısa sürede özelliştirmeler yapılarak kullanıcılarına sunabilecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0