Sony'den Bir Tepe Model Daha Mı Geliyor?

2
0
0
0
0
Sony, klasikleşen Xperia Z serisini kenara bırakıp Xperia X serisi için çalışırken ortaya bir üst seviye telefon daha çıktı.
Bildiğiniz gibi 6 ayrı ana model olarak yıllardan beridir devam eden Xperia Z serisi, Sony'nin en çok tercih edilen serisi olarak dikkat çekiyordu. Her ne kadar rakipleri karşısında ciddi bir başarı yakalayamasa da kullanıcı deneyimi ve memnuniyet bazında ciddi bir oran tutturan Sony, artık Xperia Z serisine Z5 ile noktayı koymuş, Mobil Dünya Kongresi'nde start verdiği Xperia X serisi ile devam edeceğini açıklamıştı.

Kısa süre önce bir de Xperia E serisine yeni bir üye katacağını açıkladığımız marka, şimdi kimliği belirsiz bir telefon daha getirecek. Ancak bu telefon Xperia X Performance kadar iyi iken model adı şu anda belirsizliğini koruyor.Yukarıda görebileceğiniz gibi GFXBench skorlarına ve değerlerine bakacak olursak 5.1 inçlik Full HD ekran, Qualcomm Snapdragon 820 çipseti, Adreno 530 grafik işlem birimi, 3GB RAM, 21MP arka ve 12MP ön kamera (ki bu X Performance'daki gibi 23MP / 13MP olabilir) gibi detaylara sahip olan telefon Xperia X Performance ile bire bir gibi detaylara sahip.

Bu bağlamda Xperia X Performance'ın yine aynısı olup sadece bölgesel farklılıklar içeren bir versiyonu olabilir. Tıpkı Samsung'un Avrupa, Amerika gibi bölgeler arasında uyguladığı farklılıklardan biri olabilecek olan Xperia X Performance, Sony 24UJ95LH34QX77B1 koduyla karşımıza çıkacak olabilir. Ancak bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0