• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony’den Daha İyi Kameralı Bir Telefon Geliyor

Sony’den Daha İyi Kameralı Bir Telefon Geliyor

1
0
0
0
0
Sony’den Daha İyi Kameralı Bir Telefon Geliyor
Sony’nin Xperia modeli telefonlarına ait resmi Twitter hesabından gönderilen tweet, firmanın çok daha iyi odaklanan bir kameraya sahip yeni bir model geliştirdiğinin sinyalini veriyor.
Daha önceki duyumlarımıza göre Japon devinin Xperia serisinin yeni bireyleri Xperia Z5 ve daha küçük modeli Xperia Z5 Compact üzerinde çalıştıklarını düşünüyoruz; ancak her ne kadar bu söylentiler son derece tutarlı da görünse Twitter’dan duyurulan bu modelin ne olduğu konusunda kesin bir bilgimiz yok.

Ayrıca Twitter’dan paylaşılan bilgide tarihi de net bir şekilde belirtilen bu yeni modelin Berlin’de düzenlenecek olan IFA fuarının basın günleri çerçevesinde tanıtılması bekleniyor ki tarih olarak 2 Eylül 2015 verilmiş.
  Yine atılan tweette geçen “greater focus (daha iyi odaklanma)” ifadesi aklımıza kameranın sahip olacağı yeni bir odaklanma sisteminden başka bir şey getirmedi ki bulanık şekilde paylaşılan Berlin Brandenburg Gate anıtı da hem IFA, hem de yeni bir kamera düşüncelerimizi destekler nitelikte.

Bu yıl kamera kalitesini bir hayli yükselten modellerle karşılaşıyoruz; Samsung Galaxy S6 ya da LG G4 gibi modellerin kamera performansları ile mücadele etmek bir hayli zor görünüyor; ancak kendi kamera sensörlerini kendi üreten, ayrıca görüntü ve görüntüleme teknolojileri konusunda trendi belirleyen firmalardan biri olan Sony’nin bu ikiliyle başa çıkabileceğini de düşünüyoruz.

Bakalım Berlin IFA 2015 daha ne gibi yeniliklere sahne olacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0