Sony'den PS Vita Oyunlarına İndirim Geliyor

2
0
0
0
0
Hemen hemen her oyuncu ülkemizdeki oyun fiyatlarından şikayet eder. Bu şikayetler doğrultusunda yapılan indirim çağrılarına kulak tıkamayan Sony, gönülleri fethedecek bir indirimle geliyor. 
Hemen hemen her oyuncu ülkemizdeki oyun fiyatlarından şikayet eder. Bu şikayetler doğrultusunda yapılan indirim çağrılarına kulak tıkamayan Sony, gönülleri fethedecek bir indirimle geliyor. 

Japonya’nın gururu Sony, PS Vita’nın doğum günü şerefine bazı oyunlarda indirim uygulayacağını açıkladı. Bu haberden sonra sevinç çığlıkları atan PS Vita kullanıcıları, indirime giren oyunlar arasında Titanfall ve Wolfenstein: The New Order’ın olduğunu görünce tam anlamıyla kendinden geçti. Piyasada sözü geçen inceleme sitelerinin de takdirini kazanan Titanfall ve FPS türündeki farklı hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken Wolfenstein: The New Order başta olmak üzere PS Vita platformuna ait tam 40 adet oyun yüzde 80′e varan indirimlerle satışa çıktı. 
 

Ayrıca Titanfall’un indirimli PC sürümüne buradan, Wolfenstein: The New Order’ın indirimli PC sürümüne ise buradan ulaşabilirsiniz. 

İndirime giren oyunların listesi ise şöyle: 


 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0