• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony'nin Selfie Odaklı Telefonu Xperia C4, Çalışırken Görüntülendi

Sony'nin Selfie Odaklı Telefonu Xperia C4, Çalışırken Görüntülendi

0
0
0
0
0
Sony’nin Xperia Z4’ü tanıtmadan önce Xperia Cosmos adında bir akıllı telefon duyuracağı ortaya çıkmıştı. Daha sonra cihazın @UpLeaks tarafından atılan tweet’te Cosmos olarak değil, Xperia C4 ismiyle geleceği belirtilmişti.
Sony’nin Xperia Z4’ü tanıtmadan önce Xperia Cosmos adında bir akıllı telefon duyuracağı ortaya çıkmıştı. Daha sonra şuradaki haberimizde de anlattığımız üzere cihazın @UpLeaks tarafından atılan tweet’te Cosmos olarak değil, Xperia C4 ismiyle geleceği belirtilmişti.

UpLeaks, bu sefer de cihazın çalışır vaziyette olan bir görüntüsünü yayınladı. Görünen arayüze baktığımızda cihazın Android 5.0 Lollipop’la geleceğini görüyoruz.

Selfie odaklı olması beklenen Xperia C4’ün bir önceki modeldeki gibi 5 megapiksel yerine biraz daha yüksek çözünürlükte geleceği söyleniyor. LED flaşla desteklenecek olan cihazın ekranı ise HD çözünürlükte ve 5.5 inç büyüklüğünde olacak. İşlemci olarak ise MediaTek’in olacağı belirtiliyor.

Xperia C4’ün renk alternatifleri ise siyah, beyaz ve turkuaz olacak. Aşağıda UpLeaks’in paylaştığı Xperia C4’ün çalışır haldeki görüntüsünü göreceksiniz.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0