• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony'nin Yeni Telefonu Xperia Cosmos, Xperia C4 Adıyla Satılacak

Sony'nin Yeni Telefonu Xperia Cosmos, Xperia C4 Adıyla Satılacak

0
0
0
0
0
Sony'nin özçekim odaklı olması beklenen ve sızıntılar ile tanıştığımız Xperia Cosmos telefonu Xperia C4 olacağı söylentisi ortaya çıktı.
Zamanında Vaio dediğimizde ilk aklımıza gelen firma olan Sony, şimdi de mobil cihazlarına verdiği ad olan Xperia denildiğinde aklımıza gelen bir firma haline geldi.

Özellikle Xperia Z serisi ile üst seviye cihaz yarışında kendine önemli bir yer edinen firma, son olarak Xperia Z4 modeli bekleniliyor olsa da bir de Xperia Cosmos adında bir model ortaya çıkmıştı.Yukarıda gördüğünüz görseller ile ortaya çıkan telefonun özçekim odaklı olması ve MediaTek işlemci barındırması bekleniliyor.

Ancak daha farklı bir detay olmasa da görselin sızıntı kaynağı olan @upleaks tarafından bu modelin Xperia Cosmos değil, Xperia C4 modeli olarak satışa çıkacağı öne sürüldü.
 

Xperia C serisi için son haberimiz olan Xperia C3 modeli için Lollipop güncellemesi alacağı resmi olarak duyurulan telefonun, Xperia C4 ile beraber yeni abisi olacak.

Sony'nin orta seviye cihazı olan Xperia C3'ün yenilenmiş özellikleriyle piyasaya çıkacak olan Xperia C4, işlemci tarafında yukarıda da bahsettiğimiz gibi MediaTek kullanacak. Selfie odaklı olması beklenen Xperia C4'ün bir önceki modelinde bulunan 5MP kamerasınından daha yüksek bir megapiksele sahip kamera ile de gelmesi muhtemel ihtimaller arasında olduğunu da belirtelim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0