Sony'den 1120 Dolarlık Walkman

0
0
0
0
0
​Müzik setinden hariç müzik dinlememizi sağlayan efsane Sony Walkman’leri hatırlarsınız. (yalnız ciddi anlamda efsaneydi) O zamandan beri yüksek kalite ses çıkışı denince akla gelen markalardan olan Sony, bu sefer daha gerçekçi sesleri duymamızı sağlayan Walkman’ini tanıttı.
Müzik setinden hariç müzik dinlememizi sağlayan efsane Sony Walkman’leri hatırlarsınız. (yalnız ciddi anlamda efsaneydi) O zamandan beri yüksek kalite ses çıkışı denince akla gelen markalardan olan Sony, bu sefer daha gerçekçi ve orijinal sesleri duymamızı sağlayan yeni Walkman’ini tanıttı.

Sony’nin CES 2015 fuarında tanıttı NW-ZX2 modeli Walkman, S-Master HX ses teknolojisini bünyesinde barındırarak gerçekçi orijinallikte sesler üretmeyi sağlıyor. DSEE HX ile ses kaybı olan dosyaları onarabilen cihaz, Bluetooth with LDAC’la birlikte kablosuz kulaklıklara çok daha yüksek kalitede sesler aktarıyor.

Yüksek pil ömrüyle 60 saate kadar müzik oynatımı gerçekleştiren cihazda 128 GB dahili belleğin yanı sıra microSD destek de bulunuyor. (aramızda 500 GB’lık şarkı arşivi olan manyaklar olabilir) Kullanıcılar, Android 4.4.2 KitKat işletim sistemi sayesinde Google Play mağazasına erişebilecekler.Cihazı en ilginç kılan özelliklerinden bir tanesi de fiyatı. 1120 dolar etiket fiyatı bulunan cihaz, çoğu akıllı telefonlara göre çok daha pahalı. Fakat ses kalitesini düşündüğünüz zaman “bu parayı vermeye değer” diyebilirsiniz. 

Sony’nin yeni Walkman'i, muhtemelen Nisan ayı gibi piyasaya sürülecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0