• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony PS4 Beta Güncellemesini Bazı Kullanıcılarına Sunacak

Sony PS4 Beta Güncellemesini Bazı Kullanıcılarına Sunacak

0
0
0
0
0
Play Station 4 için yeni bir güncelleme sunmaya hazırlanan Sony, beta aşamasındaki güncellemeyi bazı kullanıcıları ile paylaşacak.

Sony, PlayStation 4'ün yeni güncellemesi üzerinde çalışıyor ve ilk kez bu güncelleme beta haliyle bazı kullanıcılara sunulacak.

Sony tarafından duyurulan habere göre PlayStation 4 için 2.50 versiyon güncellemesi beta olarak test aşamasnda. Mart'ın 9'una kadar bazı kullanıcılara bildirim gönderecek olan Sony bu kullanıcılara beta aşamasında olan yeni güncelleştirmeyi indirip kullanma imkanı tanıyacak.

Ancak bu kullanıcılar PlayStation MVPs arasından seçilecek. PS MVPs sürekli olarak PlayStation kullanıp, PlayStation Network üzerinden geri bildirimler ile oyun hataları ve benzer şeyler hakkında PlayStation'a güncel olarak bildirim gönderen üyelerden oluşmakta. Sizde hhttp://us.playstation.com/ps-mvp-program/ adresinden başvurarak PlayStation MVPs'den biri olma fırsatına erişebilirsiniz.Şuan için güncellemenin içeriği hakkında bildiğimiz tek şey PlayStation 4'lere getireceği yeni güç modu olayı. Örneğin bir oyunun ortasındasınız ancak acil bir işiniz çıktı ve gitmeniz gerekiyor. Oyundan çıkmanıza yada cihazı kapatmanıza gerek yok. PlayStation 4'ünüzü dinlenme moduna alıp işlerinizi halledebilir, geldiğinizde de oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Üstelik dinlenme modunda olan PlayStation 4'ünüz minimum enerjide çalışarak enerji tasarrufu da sağlayacak.Benzer bir uygulamayı daha önceden Microsoft, Xbox One kullanıcılar için yapmıştı. Sony'de bu hareketiyle Microsoft'un izinden gidiyor gibi görünüyor. Ancak Microsoft beta aşamada olan güncelleştirmeyi tamamen rastgele seçtiği kullanıcılarına sunarak denemişti. Sony şuan için bunu yapmaktan çekiniyor yada farklı sebeplerden istemiyor gibi durmakta.

Yeni güncelleme tamamen hazır olarak ne zaman gelecek kesin olarak bilinmiyor. Ancak beta aşamasının hazır oluşu ve yakında kullanıma sunulacak olması, güncellemenin komple hazır bir halde bahar aylarında geleceğini gösterir gibi.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0