Sony'den Dünyada Bir İlk: Su Altı Mağazası

4
0
0
0
0
Geçtiğimiz aylarda yapmış olduğumuz bir haberde Sony’nin çılgın projesi olan su altı mağazasından bahsetmiştik. Sony, dünyada bir ilk olan su altı mağazasını resmen açmış bulunmakta.
Geçtiğimiz aylarda yapmış olduğumuz bir haberde Sony’nin çılgın projesi olan su altı mağazasından bahsetmiştik. Sony, dünyada bir ilk olan su altı mağazasını resmen açmış bulunmakta.

Teknoloji devi olan Sony, bundan sonra su geçirmez özellikli telefonları bu mağazada tanıtacak. Sony’nin Dubai’de gerçekleştirdiği ve dünyanın ilk su altı teknoloji mağazası olan projeyi, dün akşam resmi Twitter hesabından paylaşmış olduğu görsellerle kutladı. 3 gün süresince belirli sayıda ziyaretçi ve basın mensuplarına kapısı açık olacak Sony mağazasına girebilmek için, öncelikle zorunlu dalış eğitimine katılmak gerekecektir. Yine de her ihtimali göz önünde bulundurarak, ziyaretçilere profesyonel bir dalış ekibi eşlik edecek. Bu zorlu yolculuğu tamamlayan ziyaretçiler Sony’nin en çok ilgi gören telefonlarını suyun altında inceleme fırsatını yakalayabilecek.

4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0