• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony ve LG'den Amiral Gemilerine Yeni Turkuaz Renk Seçeneği

Sony ve LG'den Amiral Gemilerine Yeni Turkuaz Renk Seçeneği

2
0
0
0
0
Turkuaz rengi bizim rengimizdir. İsminde bulunan TURK ibaresini fark ettiniz değil mi? Sony ve LG bizim rengimiz turkuaz'ı amiral gemi modellerine renk opsiyonu olarak sunmaya hazılanıyor.
LG'nin amiral gemi modeli LG G4 ve Sony'nin amiral gemi modeli Sony Xperia Z3+ yeni turkuaz renk seçenekleri ile çok yakında raflardaki yerlerini alacaklar. İlk olarak Vietnam'da çıkacak bu renk opsiyonları dünya çapında da satışa sunulacak.

Samsung amirak gemisi Galaxy S6'da Avengers temaları kullanıyor. Hatta IronMan temalı bir Galaxy S6 Edge rekor fiyata satılacaktı. HTC ise amiral gemi modeli One M9 için 24 karat altından özel Şampiyonlar Ligi temalı bir telefon ortaya çıkarmıştı. Yani dememiz o ki markalar tüketicinin dikkatini çekmek için çok fazla bir renk skalsı oluşturuyorlar.LG G4 altı çekirdekli Snapdragon 808 işlemcisine, 3 GB RAM ve f1.8 16 megapiksellik bir kameraya sahip. Bu cihaz tanıtımlarda ve mağazalarda çoğunlukla karşımıza kahverengi deri kapağı ile ortaya çıksa da yeni turkuaz renginin bu cihaza çok yakıştığını itiraf etmeliyiz.Xperia Z3+ ise sekiz çekirdekli ve ısınma sorunlarıyla can sıkan Snapdragon 810 işlemcisini kullanıyor. 3 GB RAM bulunan telefonda 20.7 megapiksellik Sony şaheseri bir kamera bulunuyor. Turkuaz rengi bu cihaza pek yakışmasa da hoş durduğunu itiraf etmek gerek. Ya da LG G4 üzerinde bu renk o kadar güzel durmuş ki Xperia yanında sönük kalmış.Bayan kullanıcıları hedef alan bu renk eklentisi iki amiral gemi modelinin satışını ne kadar etkileyecek hep birlikte göreceğiz. Fakat bizce LG G4 kahverengi deri kapağı ile Sony Xperia Z3+ ise bakır rengi ile bir başka güzel.2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0