• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony’den Her An İki Yeni Üst Seviye Telefon Gelebilir

Sony’den Her An İki Yeni Üst Seviye Telefon Gelebilir

0
0
0
0
0
Sony’den Her An İki Yeni Üst Seviye Telefon Gelebilir
Almanya’nın Berlin kentinde 4 - 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan IFA fuarından önce mobil cihazlarla ilgili söylenti ve lansman haberleri sürerken Sony’nin telefon kanadından ilginç bir dedikodu yayıldı.
Söylentiye göre Sony, bu yıl IFA’da gerçekleştireceği konferanstan önce iki yeni üst segment telefon tanıtımı gerçekleştirecek.

Sony’nin Xperia ailesine ait yeni bir seri olacak olan Speria S60 ve S70 modelleri ile ilgili şu an bilinen tek özellik 32 GB dahili hafızaya sahip olacak olmaları olsa da Sony telefon severlerin dikkatini çekecek bu cihazların Ağustos ayında piyasada olacağı söyleniyor.

Olası piyasaya çıkış tarihinin 18 Ağustos olduğu söylenen bu cihazlardan Sony Xperia S70’in 850 Dolar ile 920 Dolar arasında bir fiyatta olacağı ve bu fiyat ile üst seviye telefonlar oalcağı söyleniyor. (900 Dolar demek Türkiye fiyatının tavan yapacağı anlamına mı geliyor?)

Tasarımlarına dair de çok bir şey bilmediğimiz bu telefonlardan Xperia S60’ın da beyaz, siyah, sarı ve mercan kırmızısı renk seçenekleri sunacağı söylenirken S70’in beyaz, siyah, altın sarısı ve yeşil renklerde olacağı belirtiliyor.

Sony’den iki yeni üst segment telefon daha görecek olmak bir yandan piyasadaki hareketliliği ve rekabeti artıracak olması nedeniyle heyecan yaratırken sadece sözlü olarak yayılan bu söylentiyi ne kadar ciddiye almamız gerektiği konusunda da şüpheli yaklaşıyoruz.Eğer bu cihazlar söylendiği gibi gerçekten Ağustos ayında piyasaya çıkacaksa çok yakın bir zaman içinde daha fazla detaya sahip olacağız demektir, bizden ayrılmayın ve bekleyin. (ben de merak ettim şimdi bak, hakikaten yapar mı Sony böyle bir hareket?)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0