• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony, Xperia T2 Ultra ve Xperia C3 İçin De Android Lollipop Dağıtacak!

Sony, Xperia T2 Ultra ve Xperia C3 İçin De Android Lollipop Dağıtacak!

0
0
0
0
0
Sony, Xperia Z3 için ülkemizde de dağıtımına başlattığı Android 5.0 Lollipop güncellemesi için bir güzel haber de T2 Ultra ve C3 model kullanıcıları için verdi. Bu iki modele de Lollipop güncellemesi geleceği onaylandı!
Dakikalar önce bu haberimizden duyurduğumuz Sony tarafından duyurulan Xperia Z3 model ailesi için ülkemizde başlayan Android 5.0 Lollipop güncelleme dağıtımı ülkemizdeki Z3 kullanıcılarını sevindirdi.

Yaklaşık iki hafta önce başlayan güncelleme dağıtımı bugün itibariyle ülkemize de ulaşmış oldu. Fakat haberimize konu olan farklı bir detaya da yer veren Sony, bu haberimizde de bahsettiğimiz sadece Xperia Z ailesine güncelleme yapacağı haberine iki cihaz daha eklenmiş oldu.Sony'nin resmi blogunda Xperia Z3 için devam ettiği duyurulan Android Lollipop güncellemesi için Xperia T2 Ultra ve Xperia C3 için de bu güncellemeyi vereceğini belirten firma, böylelikle sadece Z ailesine değil, aynı zamanda bu iki cihaza da gelen tepkiler nedeniyle olduğunu düşündüğümüz Android 5.0 Lollipop güncelleme dağıtımına başlayacak.Güncelleme tarihi olarak detay vermeyen firma, Xperia Z2 ailesi için haftaya başlayacağını duyurduğu Lollipop güncellemesini de göze alırsak en az 2 hafta olduğunu düşünebiliriz. Fakat sonuç olarak bu iki cihaza da kesin olarak Lollipop güncellemesinin verileceği önemli bir detay.İnşallah Sony bu iki cihaz dışındaki diğer cihazlarına da Lollipop güncellemesi dağıtma kararı alır diyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0