Sony Xperia T2 Ultra Türkiye'de

0
0
0
0
0
Sony Xperia T2 Ultra Türkiye'de
Büyük ekranlı akıllı telefonlar kategorisine yeni bir soluk getiren Xperia T2 Ultra türkiye'de satışa sunuldu
Sony’nin Xperia ailesine yeni katılan T2, oldukça büyük ekranı ve üstün özellikleri ile kullanıcılarını bekliyor. 6 inç büyüklüğündeki ekranda en sevdiğiniz oyunu kaliteli grafikler ve akıcılık ile oynayabilirsiniz. Xperia Lounge uygulamasını kullanarak alacağınız kod ile Xperia Privilege uygulaması üzerinden sevdiğiniz 3 filmi indirebilir ve 6 inç boyutundaki ekranda bu filmleri izleyebilirsiniz.

T2’nin içinde Sony kameralarını bütün ekosistemini bir arada sunan sınıfının en iyisi 13 MP kamera bulunuyor. Akıcı ve net videoların yanında olağanüstü bir fotoğraf çekme deneyimini mümkün kılıyor. Kameranın başlıkça özellikler şu şekilde;

Kolaj: Format ve arka planları değiştirerek kolaj fotoğraflar yapma


Background Defocus: Ön plandaki nesneleri flulaştırıp arka planı netleştirerek derinliğe sahip fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Portre Rötüş: Farklı efektler ile en iyi selfie’yi siz çekebilirsiniz


TimeShift: İlki deklanşöre basmadan, diğer bastıktan sonra geçen iki saniye arasında çekilen 41 fotoğraftan en mükemmelini belirleyin

Sweep Panorama: Deklanşöre basılı tutup telefonu belirli bir yöne kaydırarak fotoğraf çekin

Başlıca özellikleri bu şekilde Olan Xperia T2’nin bataryası da oldukça dayanıklı. STAMINA adı verilen mod sayesinde arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kendisi kapatıyor ve size daha fazla pil ömrü sağlıyor. Büyük ekranı ve üstün kamera özellikleri ile ilgi çeken bu cihaza sadece 1399 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0