Sony Xperia X Serisi Modellerinin Fiyatları Belli Oldu!

1
0
0
0
0
Sony’nin X adındaki yeni serisine ait cihazların fiyatları, Amazon’un Almanya uzantılı web sitesinde görüldü.
MWC 2016 etkinliği esnasında X serisine ait 3 modelin (Xperia XA, Xperia X ve Xperia X Performance) durusunu yapan Sony, cihazların fiyatlarını da belirledi. (aslında dünkü lansmandan sonra fiyatlandırmayla ilgili bir bilgi verilmemişti) Amazon’un Almanya uzantılı web sitesi, Xperia XA ve Xperia X’in hangi fiyatlarla satışa sunulacağını açıkladı.

Buna göre Xperia X 599 € (ortalama 1950 TL), Xperia XA ise 299 € (ortalama 970 TL) fiyatlarla satış raflarındaki yerlerini alacak. 

Xperia X ve X Performance modelleri, XA’ya göre daha üst seviye özelliklere sahip olsa da aralarındaki 300 € farkın çok fazla olduğunu düşünüyorum, ki bu fark Xperia XA ve Xperia X modelleri arasında. Yani daha X Performance’in fiyatı belli olacak. (ona da 900 € deyin bari de neşemiz yerine gelsin)Cihazlar için ABD'de bile şimdilik en fazla ön kayıt yaptırılabiliyorken ve hiçbir şekilde fiyatlandırmadan bahsedilmiyorken iki modelin birden fiyatının belli olması, bizim için biraz sürpriz oldu. Amazon'un Almanya uzantılı web sitelerinie şu iki 1, 2 bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0