• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Xperia X ve iPhone 6s Kamera Karşılaştırması

Sony Xperia X ve iPhone 6s Kamera Karşılaştırması

1
0
0
0
0
Mobil cihaz sektörünün şu an kamera konusunda en iddialı telefonlarından ikisi karşı karşıya. iPhone 6s ile Xperia X'i kıyaslıyoruz. Tercihi ile size bırakıyoruz.
Çoğu mobil cihaz kullanıcısının yeni bir telefon alırken dikkat ettiği bir numaraları özellik genellikle kamera performansıdır. Pek çok telefon da giderek bu konuda oldukça başarılı bir kullanım sunmaya başlamış durumda. İşte bu telefonlardan ikisi iPhone 6s ve Sony'nin yeni amiral gemisi serisinin ilk üyesi Xperia X

Piyasanın en stabil kamera performansı sunan telefonlarından olan iPhone 6s kamera konusunda pek çok kez kendini ispatlamıştı. Bir diğer tarafta ise son birkaç senedir tam olarak sektörde istediğini alamayan, ancak yeni serisi Xperia X ile oldukça iddialı olan Sony'nin telefonu bulunmakta. Ve Sony'nin telefonlarında şöyle bir özellik var; kamera konusunda her zaman başarılılar. İşte şimdi bu iki devin kıyaslamasını yapma sırası sizde.

Aynı ortamlarda ve koşullarda çekilmiş fotoğrafları göz önünde bulundurarak sizde favorinizi seçin.
 

 

Xperia X


iPhone 6s


 

 

Xperia X


iPhone 6s


 

 

Xperia X


iPhone 6s


 

 

Xperia X


iPhone 6s


 

 

Xperia X


iPhone 6s


Evet fotoğraflar bu şekilde. Peki sizce hangi telefonun kamerası daha başarılı? Hem anketimize katılarak, hem de yorumlarda fikrinizi belirtebilirsiniz.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0