• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony’den Tam Bir Selfie Canavarı Yeni Telefon: Xperia XA Ultra

Sony’den Tam Bir Selfie Canavarı Yeni Telefon: Xperia XA Ultra

3
0
0
0
0
Dün Xperia X modellerinin üzerinde duracağını açıklayan Sony, bugün yeni bir Xperia X modelinin duyurusunu gerçekleştirdi.
Dün, Sony’nin aldığı bir kararla 2018 yılına kadar Xperia X serisi dışında diğer tüm Xperia serilerinin üretimini durduracağını açıklamıştık. Şirket, aradan bir gün geçtikten sonra bu karara ne kadar bağlı kalacaklarını göstermek istermişçesine yeni bir telefon modeli daha duyurdu.

Daha önce duyurulan Xperia XA modelinin biraz daha geliştirilmiş bir versiyonu olarak düşünebileceğimiz Xperia XA Ultra, 16 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip. Arka kamerası ise 21.5 MP çözünürlüğünde.Cihazın tüm özellikleri Sony’nin resmi internet sitesinde henüz açıklanmamış olsa da yüksek ihtimalle MediaTek MT6755 (Helio X10) işlemciye, 3 GB RAM’e, genişletilebilir 16 GB dahili hafızaya ve Hızlı Şarj teknolojisi sayesinde tek dolumla iki gün kullanım ömrü sunacak geniş bir batarya bulunacak. Ekranı ise 6 inç büyüklüğünde ve Full HD çözünürlüğünde olacak.Cihazın henüz fiyatı ve hangi ülkelerde satışa sunulacağı belli değil.
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0