• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Xperia Z1, Z1 Compact ve Z Ultra'ya Lollipop Güncellemesi Geldi

Sony Xperia Z1, Z1 Compact ve Z Ultra'ya Lollipop Güncellemesi Geldi

1
0
0
0
0
Sony Xperia Z1, Z1 Compact ve Z Ultra'ya Lollipop Güncellemesi Geldi
Sony Xperia Z3 Dual, Xperia Z1, Xperia Z1 Compact ve Xperia Z Ultra modellerine Android 5.0 Lollipop güncellemesi geldi.
Geçen hafta size bu haberimizde de bahsettiğimiz gibi Sony, Xperia Z2 telefon ve tabletler için Android 5.0 Lollipop güncellemesini sunmuştu. Haberimizde yine değindiğimiz üzere Sony Xperia'nın resmi Twitter hesabından duyurulan güncellemenin ardından,  yine aynı hesap üzerinden Xperia Z3 Dual, Xperia Z1, Xperia Z1 Compact ve Xperia Z Ultra modellerinin güncellemesinin haftaya olduğu da belirtilmişti.

Aradan tam bir hafta geçti ve Sony, Xperia'nın resmi Twitter hesabından da duyurduğu gibi  Xperia Z3 Dual, Xperia Z1, Xperia Z1 Compact ve Xperia Z Ultra modellerine bugün Android 5.0 Lollipop güncellemesini sundu.

Güncelleme sadece bu modellerle sınırlı olmayacak. Sony tarafından yapılan açıklamada güncelleme sırasının T2 Ultra ve C3 modelleri olduğunu belirtti. Bu modellerin de Android 5.0 Lollipop güncellemesini haftaya alması bekleniyor.
 


Son olarak T2 Ultra ve C3 modelleri güncelleme aldıktan sonra sıra Xperia Z, ZL, ZR ve Z tablet modellerine gelecek, onlar da birkaç hafta içinde Android 5.0 güncellemesi almış olacaklar.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0