• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Xperia Z2 Android Lollipop Güncellemesi Türkiye'de

Sony Xperia Z2 Android Lollipop Güncellemesi Türkiye'de

0
0
0
0
0
Sony, Xperia Z3 için ülkemize de dağıtımına başladığı Android 5.0 Lolllipop güncellemesi için detay olarak Z2 cihazlarına haftaya güncelleme yapacağını duyurdu.

Bugün ülkemizde de dağıtımına başlanan Sony Xperia Z3 cihazları için Android Lollipop güncellemesini bu haberimiz ile sizlere ilettik. Güncelleme haberini kendi blogunda duyuran Sony, ayrıca Xperia T2 Ultra ve Xperia C3 için de bu güncellemeyi dağıtacağını duyurmuştu. (bu haberimiz)

Ayrıca normalde iki hafta önce başlanan ve onu da bu haberimizde sizlere aktardığımız Xperia Z2 için başlayan güncellemenin haftaya dünya genelinde devam edeceğini de ekleyen firma, böylelikle "Ülkemize ne zaman gelecek?" diye düşünen Xperia Z2 kullanıcılarına da sevinçli bir haber vermiş oluyor.Sonuç olarak haftaya Android 5.0 Lollipop güncellemesine kavuşacağı kesinleşen ülkemizdeki Xperia Z2 ve Xperia Z2 Tablet kullanıcılarından root ve rom atmayan, orjinal romu ile kullanımına devam eden kullanıcılar için de son bir hafta kaldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0