• Anasayfa
  • Mobil
  • Xperia Z2, Z3 ve Z3 Compact İçin Android 6.0 Türkiye'de!

Sony Xperia Z2, Z3 ve Z3 Compact Modellerine Türkiye'de Android Marshmallow Geldi!

1
0
0
0
0
Sony'nin yaklaşık 2 hafta önce Sony'nin Xperia Z3, Z3 Compact ve Z2 modellerine sunduğu Android 6.0 Marhmallow güncellemesi Türkiye'ye geldi.
Sizlere iki hafta önce buradaki haberimizden güzel bir haber olarak Sony'nin Xperia Z3, Z3 Compact ve Z2 modellerine Android 6.0 Marhmallow güncelleme dağıtımına başladığından bahsetmiştik. 2 haftadır küresel çapta Marhmallow deneyimine başlayan bu modellere sahip kullanıcılar arasında bugünden itibaren Türkiye'deki sahipleri de katıldı.

Ortalama 1GB boyutundaki güncelleme ile Android 6.0'a geçiş yapan bu 3 cihaza gelen güncelleme 6.0 olduğu için görünüşe göre kısa süre sonra 6.0.1 güncellemesi de gelebilir.Dağıtım noktasında birçok firmanın geçiş yapmaya başladığı Android Marhmallow noktasında yeni kamera arayüzü, Android 6.0'da gelen doze özelliği gibi detaylara sahip olacak Xperia Z2, Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact modelleri güç tüketimi noktasında çok daha iyi performans göstermesi bekleniyor. Aynı zamanda Xperia Z3 kullanıcılarına sunulmaya başlanan ve detaylarını buradan görebileceğiniz Android 7.0 N Geliştirici Önizleme Sürümüne bakacak olursak Sony Xperia Z3 kullanıcılarının önünde daha birçok güncelleme olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0