• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Xperia Z3 Serisi Cihazlar İçin Limited Edition Çıkıyor

Sony Xperia Z3 Serisi Cihazlar İçin Limited Edition Çıkıyor

0
0
0
0
0
Sony, Xperia Z3 ailesi için (Z3, Z3 Compact, Z3 Tablet Compact) sınırlı üretim bir seri çıkardı.
Son zamanlarda özellikle sevilen markaların sevilen modelleri hakkında Limited Edition denilen sınırlı üretim cihazlar da üretilmesi artmaya başladı. Genellikle teknik özellikler bazında değil de dış görünüş bazında değişiklikler yapılırken, bazı serilerde ise teknik özelliklerin arttırıldığı veya sadece depolama kapasitesinin arttırıldığı ürünler görmekteyiz.

Daha önce Samsung Galaxy Alpha için çıkarılan sınırlı üretim serisi için bu haberimizde yer vermiştik. Bu sefer ise Sony cephesinden gelecen sınırlı üretim serisi Z3 ailesi için uygulanacak.

Herhangi donanımsal farklılık bulunmayan ve Stadt Talente Limited Edition olarak adlandırılan sınırlı üretim cihazlar için 3 farklı tasarımcı ile 3 farklı model için 3 farklı şehir motifi içeren arka kapak tasarımları yapılmış.

Vesa Tapani Sammalisto adlı tasarımcı Z3 için Berlin, Shinpei Hesagawa Z3 Compact için Tokyo ve Jan Feliks Kallwejt ise Z3 Tablet Compact için Varşova silüeti tasarımları yaparak bu cihazların arka kapaklarına uygulanmış.

Her bir cihaz için 33 adet üretim yapılacak olan Stadt Talente Limited Edition cihazlarda tasarımlar için farklı renk seçenekleri de eklenmiş.

Bu sınırlı sayıdaki cihazların fiyatları ise Z3 için €699, Z3 Compact için €599, Z3 Tablet Compact içinse €499 olarak belirlenmiş. Eğer tasarımlar ve fiyatı hoşunuza gitmiş ve almak istiyorsanız satışının sadece Almanya'da yapılacağını belirtmiş olalım. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0