• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Xperia Z3 İçin Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Ülkemizde Başladı!

Sony Xperia Z3 İçin Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Ülkemizde Başladı!

0
0
0
0
0
Sony Xperia Z3 için başlayan Android 5.0 Lollipop güncellemesi ülkemize bugün itibariyle ulaştı!
Yaklaşık 2 hafta önce bu haberimiz ile duyurduğumuz Sony Xperia Z3Xperia Z3 Compact ve Xperia Z3 Tablet Compact modelleri için başlayan Android 5.0 Lollipop güncellemesi ülkemize ulaştı!

Bugün itibariyle yavaş yavaş yayılan güncellemede yukarıda belirttiğimiz modellerde dağıtım başladı.Yukarıda görmüş olduğunuz gibi 586.5MB büyüklüğündeki güncelleme ile ülkemizdeki Xperia Z3 Ailesi kullanıcılarına dağıtılan Android 5.0 güncellemesi ile merakla beklenen Lollipop'a Z3 Türkiye kullanıcıları da geçmiş oldu.

Yani cihazınızda güncelleme kontrolü yapmanızda fayda var. Fakat hemen gelmediyse üzülmeyin. Çünkü OTA yolu ile dağıtılan bu güncelleme 1-2 gün boyunca sürebilir. Bu sebeple bir iki gün güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

Ayrıca Sony tarafından yayınlanan habere göre önümüzdeki hafta Xperia Z2  ve Z2 Tablet için de Android Lollipop güncellemesine başlanacak.

Son olarak sadece Z ailesine Lollipop güncellemesi vereceğini söyleyen firma, Xperia T2 Ultra ve Xperia C3 için de Lollipop dağıtımı yapacağını duyurdu.

Aşağıda Sony tarafından yayınlanan Android 5.0 Lollipop deneyimi videosuna göz atarak ne tür değişiklikleri keşfedeceğinizi görebilirsiniz. (Fakat video şu anda gizli durumda bu sebeple bazı takipçilerimiz videoyu göremeyebilir)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0