• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Xperia Z4, Geekbench Veritabanında Görüldü

Sony Xperia Z4, Geekbench Veritabanında Görüldü

0
0
0
0
0
​Sony’nin suya dayanıklı olarak piyasaya çıkardığı Xperia Z serisinin üzerinden iki yıl geçti fakat hala akıllı telefon kullanıcılarının favori cihazları arasında yer alıyor.
Sony’nin suya dayanıklı olarak piyasaya çıkardığı Xperia Z serisinin üzerinden iki yıl geçti fakat hala akıllı telefon kullanıcılarının favori cihazları arasında yer alıyor. Kısa bir süre öncesine kadar Sony’nin Xperia Z4’ü MWC 2015’te tanıtmasını bekliyorduk fakat şirketin direkt IFA için Berlin’i beklediği söylentileri giderek artmaya devam ediyor. Hatta Sony’nin her yıl iki üst düzey akıllı telefon üretmeyi bırakıp yılda bir telefona düşürmek gibi düşüncelerinin olduğu söyleniyordu.

Xperia Z4’le ilgili çok fazla detay bulunmasa da bugün Geekbench’ten gelen bilgilerle en azından bazı bilgilere ulaşmış olduk. Gelen son haberlere göre Sony’nin son akıllı telefonu 1.55GHz saat hızında çalışan 64-bit sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 810 işlemciyle birlikte gelecek.Bir ara yoğun bir şekilde Xperia Z3’ten sonra Sony’nin Z4 için 4 GB’lık RAM kullanacağı söyleniyordu. Fakat Geekbench veritabanında cihazın 3 GB RAM’le birlikte geleceği görünüyor. Ayrıca Xperia Z4 için Sony’nin ilk kez QHD çözünürlüklü ekran kullanacağı görülüyor.Cihazla ilgili tüm gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0