Sony Xperia Z4'ün Ön Paneli Sızdırıldı

0
0
0
0
0
​Sony son günlerde adını daha çok yaşadığı zararlar, personellerini işten çıkarması olumsuz haberlerle duyurur olmuştu. Fakat son gelen haberler, şirketin yeni akıllı telefonunu bekleyenleri heyecanlandıracak gibi duruyor.
Sony son günlerde adını daha çok yaşadığı zararlar, personellerini işten çıkarması olumsuz haberlerle duyurur olmuştu. Fakat son gelen haberler, şirketin yeni akıllı telefonunu bekleyenleri heyecanlandıracak gibi duruyor.

Geçtiğimiz günlerde Sony Xperia Z4 olduğu iddia edilen bir telefonun ön paneli sızdırıldı. Xperia Z3’e göre çok fazla bir değişikliğin olmadığı ön panelde, hoparlörler Z2’de olduğu gibi en altta ve en üstte olacak şekilde konumlandırılmış.

Paylaşılan görselde ekranın çalışmadığı görülüyor fakat gelen bilgilere göre ekranın Quad HD çözünürlüğünde olması bekleniyor.

Bazı şirketler, yeni akıllı telefonlarını MWC 2015’te tanıtacağını belirtmişti. (örnek, Samsung) Fakat Sony kanadından Xperia Z4 için böle bir açıklama gelmedi. Dolayısıyla net bir açıklama da yapamıyoruz.Sony Xperia Z4’ün beklenen özellikleri 5.2 inç 2560x1440p Quad HD çözünürlükte ekran, 20.7 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera, 4 GB RAM, Qualcomm Snapdragon 810 işlemci ve Adreno 430 grafik işlemci.

Sizler gibi biz de Sony Xperia Z4’ün tanıtılacağı günü merakla bekliyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0