• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Xperia Z4 İçin En Net Görüntüler Ortaya Çıktı!

Sony Xperia Z4 İçin En Net Görüntüler Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Sony'nin merakla beklenilen telefonu Xperia Z4 için en net görseller sonunda ortaya çıktı. Omni Balance tasarımına devam eden şirketin, cihazı yakın tarihlerde açıklaması bekleniyor.
Sony'nin bu sene çıkaracağı üst seviye cihazı olan Xperia Z4 hakkında sürekli detaylar gelmeye devam ediyor. Bu sefer de Xperia Blog'dan gelen görseller ile Sony severlerin ve bu telefonu almak için bekleyenler için en net görseller ortaya çıkmış oldu.

Görsellere baktığınızda ilk olarak siyah bir Xperia Z3'e baktığınızı düşünebilirsiniz. Çünkü özellikle alttaki görüntünün neredeyse Xperia Z3'ten bir farkı yok.Xperia Z4 olduğuna inanmanız için ise tek dikkat çeken detay ön kameranın sol tarafa alınmış olması olarak dikkat çekiyor. Ayrıca led bildirimi de Z3'te olduğu gibi sol üst köşede yerini almış.Yukarıdaki görsellerde ise kulaklık girişinin aynı yerde bırakıldığı görülen Xperia Z4'te üstteki gürültü engelleyici mikrofon ise sağ tarafa yerleştirilmiş. Micro SD kart ve bağlantı girişlerinin sağ tarafa alındığı görülen cihazda başka bir değişiklik göze çarpmıyor. (Nano SIM girişi bulunacağını da hatırlatalım)20.7MP arka kamera kullanılacağı bilinen cihazda Z4'ü almak isteyenler için en azından tasarım noktasında nasıl olacağını görmüş oldular
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0