Sony Xperia Z4'ün Kasası Sızdırıldı

0
0
0
0
0
Merakla beklenen Sony Xperia Z4'ün kasası sızdırıldı. Bir önceki modeli Z3 ile karşılaştırılan görsellerde biraz daha büyük ve daha ince kasa tasarımı dıkkat çekiyor.
Bugün bu haberimizde yayınladığımız sadece Xperia Z serisine gelecek olan Android Lollipop güncellemesi konusuyla gündeme oturan Sony, bu konuda çok fazla tepki aldı.

Ayrıca Xperia Z serisinin son üyesi olacak Sony Xperia Z4 için pek bir detay olmadığı için merakla beklenmeye devam ediyor. Ancak sızdırılan arka kasa görselleri ile en azından şekli şemali gün yüzüne çıkan Z4'ün aynı zamanda Z3 kasasıyla karşılaştırılmasıyla daha rahat bir seçim şansı elde ediliyor.FutureSupplier tarafından sunulan görsellerde Xperia Z4’ün kasası, Xperia Z3’e göre 1mm daha ince olarak dikkat çekiyor. Böylece Xperia Z4, 6.3mm olaracak olan Z4'ün Samsung Galaxy S6, S6 Edge ve iPhone 6'dan daha ince olacağını söyleyebiliriz.Görseller ile ortaya çıkan en önemli detaylardan birisi ise MicroSD kart girişi bulunmaması. Bununla birlikte hafızasının arttırılamayacağı anlaşılan Z4 için 32GB veya daha yüksek kapasiteye sahip olacağını da düşünebiliyoruz.Ayrıca çok küçük bir ölçüde daha büyük görünen Z4, bir önceki modeli olan Z3'e göre köşelerin biraz daha sert kavisli olduğu görülmekte.

Söylentilere göre 5.2 inçlik Quad HD IPS LCD ekran ile gelmesi beklenilen Z4'te Qualcomm Snapdragon 810 ve Adreno 430 bulunacak. 4GB RAM'in yanında 32GB ve 64GB depolama seçenekleri sunacak cihazda, görsellere göre MicroSD kart desteği bulunmayacak. 20.7MP arka, 5MP ön kamera, 4G/LTE desteği ve IP68 suya ve toza karşı dayanıklılık gibi özelliklerin bulunacağı tahmin edilen telefonda Quick Charge özelliği sayesinde son çıkan diğer telefonlarda da görülen yarım saatte %60 şarj olabilme durumunun da bulunması bekleniyor.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0