• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Xperia Z4'ün Uluslararası Lansmanı 26 Mayıs'ta Yapılıyor!

Sony Xperia Z4'ün Uluslararası Lansmanı 26 Mayıs'ta Yapılıyor!

1
0
0
0
0
Sony'nin bu seneki üst seviye cihazı olan Xperia Z4, Japonya'da sessizce ortaya çıkmışti. Şimdi ise uluslararası lansman yolunda olan bu yeni cihaz 26 Mayıs tarihinde sahne alacağı ortaya çıktı.
Bildiğiniz gibi bu senenin en çok merak edilen telefonu olan Xperia Z4, geçen ay Japonya'da küçük bir etkinlik ike sessiz sedasız tanıtılmıştı. Birçok kişiyi şaşırtan ve sadece Japonya'ya özel olduğu ortaya çıkan bu model Sony hayranları tarafından üzüntüyle karşılanmış, ancak Mayıs/Haziran gibi genel bir lansman yapılacağı söylenmekteydi.

Şimdi ise Weibo'da ortaya çıkan bir görsele göre Xperia Z4, Japonya sınırları dışına çıkarak uluslararası bir lansman yapacak.Japonya'da ortaya çıkar çıkmaz sizlere buradan detaylarını paylaştığımız Xperia Z4, 5.2 inçlik Full HD ekran, 3GB RAM ve 32GB dahili hafıza ile ortaya çıkmıştı. Snapdragon 810 çipseti ile günümüzün en iyi işlemcilerinden birini barındıran telefon Omni Balance tasarımına sadık kalınarak 1.3 inç büyüklüğünde 20.7 MP arka ve 5.1 MP ön kameraya sahip bir şekilde tanıtıldı.

Android 5.0 Lollipop arayüzü, 2930mAh batarya ile beraber IPX5/IPX8 ve IP6X sertifikaları ile 1.5 metre suya karşı ve toza karşı korumaya sahip.
 


Ancak söylentilere göre ulusararası lansmanda Xperia Z4 adı yerine Xperia Z3+ adı ile tanıtılabilir. Açıkcası yine büyük bir fark olmaması sebebiyle Z3+ adı daha doğru olacaktır.

Lansman Taiwan, Hong Kong ve Hindistan'da yapılacağı söylenilen bu cihaz Verizon operatörü tarafından da Amerika'da da tanıtılma ihtimali bulunuyor.

26 Mayıs'ta daha net olarak anlayabileceğimiz detayları haftaya hep beraber göreceğiz. Bakalım herhangi bir farklılık ortaya çıkacak mı.

Kaynak: Weibo
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0